Печать

Жіночий монастир в Чоповичах - Телеканал СК1

Автор: Ilona Biryushova вкл. . Опубликовано в Новости

У жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері, читається неусипний Псалтир, а ранкові молебні починають о 3-й ранку. У храмі монастиря - чудотворні ікони, молитися до яких приїздять звідусіль.  Жіночий монастир в Чоповичах добре відомий цілющою купіллю. Вода витікає з-під вівтаря Храму святих великомучеників Кипріяна і Устини. Їх вважають захисниками від «чаклунства і чародійства».

Так про нашу обитель розповідає телеканал СК1.

У монастирі Афонської ікони Божої Матері живе найстаріша черниця в Україні – схимонахиня Іоанна, їй 107-й рік. Вона щоденно молиться та приймає відвідувачів. Кожного благословляє. 

Монастир має власне господарство, поле, ягідник, ставок та пасіку.  Увесь свій прожиток насельниці монастиря добувають і вирощують у теплицях і на власних полях: тут свій мед, сир, молоко, масло, фрукти, зелень, ягоди, яйця та багато іншого. Крім цього, вони випікають дивовижно смачний хліб та ласощі.

В жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері можна приїхати пожити. Можна стати послушницею. Двері тутешніх храмів відкриті для вірян.

ВІДЕО можна переглянути ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=bhY3WPjpcuw